Rowery to nasza pasja. Nie zatrudniamy przypadkowych osób tylko czynnych uczestników maratonów MTB czy wyścigów szosowych dzięki czemu rowery nie mają dla nas żadnych tajemnic Śledzimy na bieżąco co modne, co wygodne, jaki osprzęt najlepiej się sprawdza, wszystko po to aby nasz klient czuł, że trafił do miejsca gdzie doradzą mu jak przyjacielowi – bo przecież interesuje się tym samym co i my.

Stworzyliśmy największy sklep rowerowy w dzielnicy Górna. To cieszy i motywuje.  Cały czas poszerzamy nasz asortyment tak, aby nasza oferta była coraz ciekawsza a ceny były atrakcyjne.

Wpadnijcie do nas: jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam w naszym sklepie, że staniecie się naszymi stałymi gośćmi.

 

Andrzej – wielokrotnie nagradzany uczestnik maratonów w Polsce i za granicą. Na rowerach MTB i szosówkach pokonuje rocznie setki kilometrów.  Jego hobby to więcej niż pasja. Potrafi doradzić każdemu, kto potrzebuje kupić rower a nie do końca wie, czego chce i oczekuje rzetelnej porady. 

Grzegorz – pasjonat downhillu,  jednej  z ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego, którego „na stare lata” ciągnie coraz bardziej w stronę bardziej spokojnego MTB. To nasz specjalista od serwisu, potrafiący naprawić to, co zepsuło się przy Twoim rowerze. Oddając mu swój sprzęt możesz być pewien, że potraktuje go, jak swój. 

Kamil - mimo, że  najmłodszy pracownik, to wielokrotnie nagradzany uczestnik zawodów MTB. Pasjonat wszelkich nowinek rowerowych, który bardzo szybko okazał się świetnym serwisantem, zaangażowanym w swoją pracę i służący rzetelną oraz fachową pomocą naszym klientom.