Lista produktów marki Tokoz

Czeski producent działąjący na rynku już od ponad 90 lat specjalizująca się w mechanizmach bezpieczeństwa

TOKOZ jak nowoczesna spółka akcyjna, która zapewnia wysokiej jakości usługi w zakresie podwykonawstwa dla przemysłu samochodowego, okuć budowlanych i innych gałęzi przemysłu. Założenie firmy sięga 1920 roku i na początku był związany z firmą produkcji wyrobów z metali małego systemu i pierwszych typów kłódek.


Aktualny produkcji można podzielić na dwa główne kierunki:

Pierwszy kierunek składa się w produkcji zamków i okuć, które oparte są na tradycyjnej produkcji. Zawiera kłódki, specjalne systemy zamknięć i wybrane elementy okuć budowlanych i meblowych. W tej dziedzinie, możemy być w porównaniu ze światowymi liderami dzięki wysokiej jakości i oryginalności naszych produktów. Naszym drugim priorytetem jest zwyczaj produkcja części i podzespołów dla różnych branż, produktów, dla których korzystają z naszego doświadczenia i umiejętności technologicznych.

Nasze produkty są "szyte na miarę" dla konkretnego klienta.


Firma przechodzi ciągłą modernizację i rozwój całej swojej egzystencji i każdego roku inwestuje znaczne środki nie tylko w nowych maszyn i urządzeń technologicznych, ale również w rozwoju i szkolenia pracowników i ich umiejętności. Posiadamy wyspecjalizowane pracy, profesjonalny personel, zaawansowane rozwiązania i urządzenia technologiczne oraz wystarczające doświadczenie w tej dziedzinie. Firma TOKOZ jest interesujące dla swoich klientów

Wyszukaj ponownie to co szukasz